Виробнича практика студентів 4 курсу спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво) (13.02.2023- 12.03.2023)

Мета практики: оволодіння студентами вміннями та навичками організації музичної діяльності дітей.

За період проходження практики студенти навчилися створювати сценарії вечорів розваг, спілкуватися з дітьми молодшого та старшого дошкільного віку, відповідально ставитися до підготовки та проведення святкових ранків та вечорів розваг.

Здобувачами освіти були проведені наступні позакласні заходи: музична розвага для дітей молодшого віку «Як малята сонечко врятували» та квест-свято для старших груп «Подорож весняними стежинками».

Дякуємо за чудову і цікаву практику! Модератор навчальної практики - викладач циклової комісії музики і хореографії Теряєва Лариса Анатоліївна.