Зустріч студентів спеціальності «Право» з представником Ради роботодавців Олександрою Таркаєвою

23 листопада 2022 року в Фаховому коледжі "Універсум" відбулася зустріч студентів спеціальності «Право» з представником Ради роботодавців - головним спеціалістом відділу представництва інтересів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України в судах та інших органах влади юридичного управління секретаріату Комісії Олександрою Таркаєвою.
На зустрічі студенти ознайомилися із специфікою роботи Комісії. Отримали цінні поради щодо застосування теоретичних знань на практиці, а також як правильно реалізувати свої вміння та навички в юриспруденції.
Дякуємо за цікаву і змістовну розмову!
Модератор: Оксана ЛУЦІЙ, викладач циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Фахового коледжу "Універсум".

zystrich1 23 11

zystrich2 23 11