Літературні читання "Our thoughts and our songs will not die and will not perish…"

8 квітня 2016 року в Університетському коледжі були проведені літературні читання "Our thoughts and our songs will not die and will not perish…". Захід був організований викладачем циклової комісії іноземних мов Лещенко Світланою Миколаївною для студентів груп 11ПО, 13ПО.
Метою заходу було ознайомити студентів із впливом поезії Т.Шевченка на закордонного читача, продемонструвати всесвітньо відомі переклади творів англійською мовою. Майстерна декламація студентками віршів “I was thirteen”, “Fate”, “It does not touch me, not a whit”, “It makes no difference to me” та ін. дала можливість відчути мелодійність поезії та усвідомити її глибину. Прочитання декількох перекладів “My testament” допомогло зрозуміти, що різними мовними засобами можливо передати одну думку, витримавши авторський стиль. Про життя митця розповіли не лише ведучі, але й юні актори від імені Шевченка-підлітка, студента та зрілого поета. Дуже зворушливим було виконання покладених на власні мелодії віршів “Near the hut the cherries are in bloom ” та “The mighty Dnieper roars and bellows” талановитими першокурсницями Дариною Волянською та Оленою Карачій.