20 вересня 2023 року о 12:45 у Фаховому коледжі відбудеться Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка.

Платформа проведення засідання Google Meet: https://meet.google.com/vbz-ucam-ogu

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Презентації кандидатів на виборні посади голови, заступника голови Наукового товариства Фахового коледжу «Універсум»: Анастасії ПАНДАЗІ, викладача циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Фахового коледжу «Універсум» та Анастасії УКРАЇНСЬКОЇ, секретаря Ради студентського самоврядування, студентки ІІІ курсу спеціальності «Менеджмент».
  2. Про обрання членів лічильної комісії.
  3. Про обрання таємним голосуванням (простою більшістю) голови, заступника голови Наукового товариства Коледжу.
  4. Про призначення секретаря Наукового товариства за поданням обраного голови Наукового товариства.