Педагогічна рада Фахового коледжу «Універсум»

Педагогічної ради Фахового коледжу «Універсум»

Київського університету імені Бориса Грінченка

від 17 лютого 2022 року

1. Про результати моніторингу відрахування студентів коледжу упродовж 2021 р. та заходи, спрямовані на збереження студентського контингенту.

Доповідач: Марія Василівна Братко

Регламент доповіді: до 20 хв.

Загальний час для розгляду питання 1, включаючи доповідь, запитання, обговорення: до 30 хв.

2. Новації в проєктуванні та реалізації освітньо-професійних програм для фахового молодшого бакалавра відповідно до стандартів фахової передвищої освіти.

Доповідач: Зоя Леонідівна Гейхман

Регламент доповіді: до 20 хв.

Загальний час для розгляду питання 2, включаючи доповідь, запитання, обговорення: до 30 хв.

3. Затвердження Норм часу для планування і обліку навчальної роботи та переліків основних видів методичної, інноваційної і організаційної роботи педагогічних працівників Фахового коледжу «Універсум».

Доповідач: Наталія Миколаївна Нос

Регламент доповіді: до 20 хв.

Загальний час для розгляду питання 3, включаючи доповідь, запитання, обговорення: до 30 хв.

4. Різне.