Літній табірний збір

З 15.06.2021 р. по 18.06.2021 р. в рамках навчальної практики «Літній табірний збір» для студентів ІІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) відбувся сплав на каяках річками Десна та Дніпро маршрутом с. Жукин – с. Пірнове – с. Літки – с. Новосілки – острів Великий,   Вишгородського р-ну Київської обл.

«Це надзвичайне відчуття, коли ми з розгону влітаємо в поріг, і нас з головою накриває шаленим потоком води! Вода через край, емоції так само!» – діляться своїми враженнями студенти.

Поєднання неймовірних краєвидів та свіжого повітря, можливість проявити свої фізичні здібності, оскільки під час сплаву по річках працюють практично всі м’язи, а головне - сформувати згуртований колектив, і намагатися розкрити внутрішній потенціал кожного учасника. – все це мали можливість відчути наші студенти.

Методисти практики:  викладачі ЦК фізичного виховання Лобачов Г.О., Удовський В.М.

Літній табірний збір