Регіональний онлайн-семінар «Українською думаю, дихаю, живу» ( як відновити україномовний простір держави)

20 квітня 2023 року відбувся регіональний онлайн-семінар «Українською думаю, дихаю, живу»  ( як відновити  україномовний простір держави), модератором якого була Перевозник Л. О.,  голова регіонального методичного об´єднання голів циклових комісій гуманітарно-філологічних дисциплін, старший викладач Комунального закладу Сумської обласної ради «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А.С.Макаренка». У роботі семінару взяли участь викладачі Фахового коледжу «Універсум»: Груздьова О. В., Горніцька А. В., Кашуба Н. В.

Щиро дякуємо організаторам за проведений семінар, адже мовне питання як ніколи є актуальним.

rc 20 04 23