Календар подій

ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична онлайн-конференція «ПЕРШІ КРОКИ У НАУЦІ: НАУКОВИЙ ПОШУК СТУДЕНТІВ ФАХОВИХ КОЛЕДЖІВ»

Дата проведення конференції: 15 травна 2024 року

Термін подачі заявок і матеріалів: до 08 травня 2024 року (включно)

Форми участі: дистанційна (усна доповідь і публікація тез в електронному збірнику), заочна (публікація тез в електронному збірнику)

Реєстраційна форма для участі в конференції: https://docs.google.com/forms/d/1jGX-QRl74uiDvQ3V4xzY4vpme1d5VdultfR1BA_pfK8/viewform?edit_requested=true

Координатори конференції:

• Калашник Оксана Сергіївна, заступник директора з навчальної роботи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Пандазі Анастасія Володимирівна, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Фахового коледжу «Універсум» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформаційний лист ІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної онлайн-конференції «ПЕРШІ КРОКИ У НАУЦІ: НАУКОВИЙ ПОШУК СТУДЕНТІВ ФАХОВИХ КОЛЕДЖІВ»